Podsumowanie konkursu plastycznego "Patron Mojej Szkoły" "Patriotyzm" Drukuj Email
Wpisany przez DamianJakóbczak   
piątek, 10 listopada 2017 13:51

W dniu 10.11.2016 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego "Patron Mojej Szkoły", „Patriotyzm". W konkursie wzięli  udział uczniowie  Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów wiedzy na temat patrona szkoły w której się uczą, promowanie wśród dzieci i młodzieży idei patriotyzmu, kształtowanie poczucia świadomości narodowej oraz szacunku wobec własnego państwa.


Komisja konkursowa nagrodziła najciekawsze prace. 

I miejsce – Adrian Cieślak -  klasa IV a T
II miejsce – Adam Cuper – klasa II b T
III miejsce – Przemysław Wieszczak – klasa I a T

Wszystkim uczestnikom  składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.

                                                                                                                                 Organizatorzy