Rajd "Barwy Jesieni" Drukuj Email
Wpisany przez DamianJakóbczak   
wtorek, 10 października 2017 16:40

W dniu 6 października 2017r. uczniowie z naszej szkoły (Marta Baszczyńska, Zuzanna Sokólska, Weronika Sabat, Sebastian Zaton, Karolina Piekarska, Klaudia Wojciechowska, Jan Stanioch) wraz z nauczycielami Agnieszką Figiel i Wandą Pietrzykowską pomagali przy organizacji Rajdu „Barwy Jesieni” w Rożdżałach–Słonecznej.
W imprezie wzięło udział ok. 200 uczniów ze szkół powiatu kaliskiego. Rywalizowali oni ze sobą w konkursach: dendrologicznym, krajoznawczym, plastycznym „Projekt znaczka na następny rajd” oraz  w wykonaniu piosenki turystycznej. 

Nauczyciele brali udział w konkursie rzutów do celu. Zwyciężyła Dorota Skinder ze Szkoły Podstawowej w Opatówku.

Wyniki ogólne:

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 12 w Kaliszu

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11 w Kaliszu

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Opatówku

Skład komisji rajdu: Mateusz Przyjazny, Danuta Urbaniak, Agnieszka Figiel, Wanda Pietrzykowska