Dni Ogrodnika Drukuj Email
Wpisany przez Kółko ogrodnika   
niedziela, 10 września 2017 17:19

W dniach 9-10 września 2017r. w Gołuchowie odbyła się XIX edycja Targów Międzynarodowych "Dni Ogrodnika". Podczas targów zaprezentowały się firmy z branży ogrodniczej oraz odbyły się seminaria i konsultacje z zakresu ogrodnictwa. Podobnie jak w latach ubiegłych na imprezie tej rangi nie mogło zabraknąć naszej szkoły. Uczniowie i nauczyciele należący do Kółka ogrodnika przygotowali we współpracy z partnerem szkoły, firmą „Ogrodowe ABC”, stoisko promocyjne, na którym zaprezentowali aranżację z roślin ozdobnych oraz gatunki warzyw mało znanych. Podczas dwóch dni targowych wielu zwiedzających zatrzymywało się koło naszego stoiska, żeby zapoznać się z prezentowanymi roślinami oraz ofertą edukacyjną szkoły.