Pożegnanie maturzystów Drukuj Email
Wpisany przez sekretariat   
wtorek, 09 maja 2017 06:47

 

 

 

Uroczystą akademię z okazji zakończenia roku szkolnego przez uczniów z klas maturalnych rozpoczął pan dyrektor Marek Janiak, który złożył gratulacje uczniom kończącym szkołę. Życzył także sukcesów na egzaminie maturalnym i zawodowym.

Następnie najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz zostali uhonorowani wpisem do Szkolnej Księgi Pochwał. Maturzyści otrzymali także nagrody książkowe oraz dyplomy. Pan Dyrektor wręczył również nagrodę ufundowaną przez Firmę Handlową MG dla Karoliny Kuśmierczak - Najlepszego Absolwenta Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku.

 

Tradycyjnie uroczystość zakończyła się ślubowaniem klas maturalnych, które przeprowadziła pani wicedyrektor Sylwia Janiczak-Malewska.